Banesa pent house para ne L. e Spitalit 2 ing

Shitet nga: Sahit Rexha 23 Gsh 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa pent house ne katin e 8 ashensori punon
banesa ka dhomen e dites me trepezari dhe kuzhine dhe 2 dhoma te fjetjes banjo dhe terase ku kan dalje 3 dhomat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim