Banesa prapa S.Sportit-ng..

Shitet nga: AKS AGENCY 24 Tet 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Madhësia e banesës është 65 m2 ;
Banesa ka kete përbërje të: 1 Mega Sallon ditor; 1 Kuzhinë komplet; 1 Dhomë gjumi ; 1 Korridor; 1 Banjo (banjo është me vaske); 1 Ballkon; Banesa është në katin e I-re, e rehatshme dhe shumë e përshtatshme për banim, Hapësira e brendshme e banesës është funksionale, pa kthina e shtylla dhe rezistonte ndaj zhurmës.

Enterieri i banesës është shumë i mirë dhe modern.
Qmimi i baneses nga 1050eur/m2 per shkak te urgjences ka zbritje ne 950 eu.
Me respekt
Nsh. "AKS AGENCY"
Nr. tel. 045 903 902 ose 044 361 089
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim