Banesa prej 59m ne Prishtine labi invest

Shitet nga: banesa 19 Mar 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 59 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen Mati1 pran rruges B ne rendin e dyt te bamesave lagje e qet, dhe e perfunduar tersisht banesa ka keto renditje 1 dhom gjumi sallon kuzhin koridor banjo dhe teras me e rendsishmja e ketij kompleksi banesor esht se ka parking te mjaftushem gje qe nuk esht te komplekset tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim