Banesa prej 64m2 ne Prishtine

Shitet nga: Haxhi 07 Shk 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë për shitje
Shes banesën një dhomë gjumi në Lagjen Arbëria. Banesa është e re dhe e mobiluar. Sipërfaqja e banesës është 64 m2. Ka të gjitha pajisje të amvisnisë: frigorifer, stufë elektrike (sobë), pjatalarëse, makinë larëse (të gjitha të reja (të papërdoruar)). Dyshemeja është a drurit bambu. Dyshemeja e paradhomës (holl) ka nxemëse. Banesa ka edhe një ballkon prej nga ka pamjen e qendrës së qytetit. Vendndodhja e banesës është pranë rrugës Prishtinë-Mitrovicë dhe përreth saj ka shumë dyqane dhe restorante. Pranë saj janë komuna e re e Prishtinës si dhe përfaqësitë e vendeve të huaja; ShBA-së si dhe të BE. Këtij përshkrimi të banesës ia bashkangjes edhe ca foto të banesës. Kontakt email hhoti@hotmail.com

Flat for sale
One bedroom apartment for sale in neighborhood Arbëria. Apartment is new and furnished. The area of the apartment is 64 m2. There are all household equipments: refrigerator, electric stove, dishwasher, washing machine (all brand new (unused)). The floor is a bamboo timber. Foyer flooring has heating. Apartment has a balcony from the appearance of the city center. Location of the apartment is near the Prishtina-Mitrovica and its surrounding has many shops and restaurant. Nearby are the new municipality of Prishtina, and representations of foreign countries; U.S. and EU. The description of the apartment shall also attach some photos of the apartment. Contact email hhoti@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim