Banesa prej 66m2 ne Ulpiane

Shitet nga: Pajazit 21 Sht 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

97 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 66 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa me siperfaqe 66m2(neto),kati i III-te, me 2 dhoma te gjumit,kuzhina me nish,shpajze,banjo,2 terasa.Ka pamje ne dy anet.
Banesa gjendet ne Ulpiane, Rr.Deshmoret e Kombit (afer dyqanit Arsenal).
Banesa eshte e pershtatshme per banim dhe per afarizem.
Cmimi 97000 Eur.(i negociushem)
Info: tel 044/161-135
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim