Banesa prej 70m2 ne Arberi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ERONA shpk 06 Krr 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

51 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banese ne Arberi,banesa ka siperfaqe prej 70m2 eshte e mobiluar dhe ne gjendje te banueshmen,

Banesa posedon:
Sallon me Kuzhine
Dhome Gjumi
Banjo

Per me shume Info na kontakto ne keta nr:

+38649394111
Ose ne Email amar_leci2@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim