Banesa prej 72m2 ne Prishtine

Shitet nga: Muharrem 24 Tet 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

68 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 66 m2
Komuna: Prishtinë
shitet banesa ne lakrishte ne katin e 11-te banesa ka ne vendim 66m2 , 72 total dhe ka renditje Sallonin, kuzhinen me trapezari, dy dhoma gjumi, dy ballkona. Cmimi me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim