Banesa prej 78 m2 ne Prishtine labi invest

Shitet nga: banes 19 Mar 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet urgjent banesa 78 m2 ne katin e 5 t
banesat jan ndertim kualitativ dhe me renditje te mir
Izolim me tull te kuqe me dy munsi nxemje parking te mjaftushem gje qe e ban shum atraktiv ket objekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim