Banesa prej 78m2 ne Prishtine

Shitet nga: BD 12 Sht 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bajram Kelmendi - Dodona
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne qender ne rrugen Bajram Kelmendi ne katin e II. Banesa ka siperfaqe prej 78 m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, shpajz dhe dy ballkona.
Banesa shitet e mobiluar me cmim prej 95,000 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim