Banesa prej 82m2 ne Prishtine

Shitet nga: burim 12 Gsh 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 440 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Lagja e Spitalit - Ndertesa e Princesha
Sipërfaqe: 82.4 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne Mat, objekti Princesha. Banesa ka siperfaqe prej 82.40m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon dhe banjo. Banesa shitet me cmim prej 600euro per m2.
Cmimi i negociueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim