Banesa prej 85m2 ne Prishtine

Shitet nga: Leart 15 Shk 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen 85m2 tri dhomeshe ne Prishtine konkretisht te banesat e arabve. Banesa ka dy dhoma gjumi nje dhome e dites nje banjo dy koridore dhe dy ballkona. Banesa eshte e mobiluar eshte ne katin e 7, cmimi 65.000€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim