Banesa prej 95m2 ne Prishtine

Shitet nga: Citi 30 Nën 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa pran ruges B,ne kompleksin Labi-Invest,banesa ka 95 m2,me 2 dhoma gjumi,sallon me kuzhin,1 banjo te madhe ,1 banjo te vogel,1 shpaiz dhe 2 ballkona,banesa eshte me pamje nga lindja,qmimi shumë i volitshëm,qmimi me marveshje,presim blerës serioz...kontakto; 049883839 nga ora 08-19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim