Banesa që mund të përdoret si lokal 1000 euro/m2

Shitet nga: Vatra 04 Gsh 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 42 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në lagjen Bregu i Diellit- Banesat e Kuqe. Banesa ka 42 m2 në fletë poseduese, ku përfshihet një dhomë dite, një dhomë gjumi, kuzhina, banjo dhe korridori. Ai është komplet e renovuar dhe shitet për 42,500 euro (1000 euro për m2), cmim shumë i favorshëm kur merret parasysh lokacioni, kati dhe karakteristikat tjera të banesës. është në katin përdhesë dhe shumë lehtë mund të shndërrohet edhe në lokal afarist. Banesa ka edhe oborr, qasje në shfrytëzimin e të cilës ka vetëm kjo pronë. Banesa posedon edhe nxemje qendrore nga termokosi.

Kontakt: tel- 044 202 205 (viber) ,045 544 007 (viber), 049 794 794 (viber)
email: ksvatra@gmail.com
Më tepër në: www.vatra-ks.net ose në facebook: Vatra e Kosovës. Ju mirëpresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim