Banesa shitet me çmim eksluziv në lagjen më të m..

Shitet nga: Agjencioni "Shpija" 08 Qer 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

58 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne njeren prej lagjeve me te mira te bregut te diellit. Banesa ka gjithsej 64m2. Banesa posedon 1 dhomë gjumi, 1 sallon, 1 kuzhinë me trapezari dhe shpajz , nje ballkon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim