Banesa shitet në Velani

Shitet nga: Valon 28 Mar 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet në lagjen Velania,ndertim i ri i kualitetit të lartë në lokacion shumë të mirë,
700m larg sheshit Nena Terezë,
3 minuta larg parkut te qyteti.
Në diametër prej 1km ka 4 shkolla fillore dhe 3 qerdhe duke përfshirë edhe SOS Fshatin së bashku me parkun e lojrave,

Banesa posedon:
2 dhoma gjumi.
Sallon me kuzinë.
Banjo me wc.
Terasë me pamje panaromike nga qyteti.
Garazhë.

Mund të therrisni prej ores 14:00 - 22:00

Ju falemnderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim