Banesa te "Parku i Qytetit " 65m2

Shitet nga: Prishtina Real Estate 18 Pri 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet urgjentisht banesa te "Parku i Qytetit " .Kati i I-rë .Banesa ka 65m2 , 1 dhome gjumi , sallon , kuzhin , banjo me vaske dhe ballkon , Çmimi për m2 është 950 Euro . info 049/045 23 24 00 Prishtina Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim