Banesa te 4 llullat,ndertim i ri

Shitet nga: eco-vita 16 Mar 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
shitet banesa te 4 llullat,ndertim i ri ,kati i V-të me lift,110m2,çmimi 95000 euro.Banesa është me leje ndertimi dhe pranim teknik,mund tëvertetohet edhe në gjyq.

Banesa posedon: sallonin me kuzhinë: dy dhoma gjumi , njëra dhomë posedon edhe banjon e vet,banjo,tëmadhe,dy ballkona,koridor.

tel. 044123275
049123275
038220880

e-mail: ecovitas@yahoo.de
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim