Banesa te Chelsa Point shitet ose nderrim me toke

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kosova Estate 16 Krr 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 108 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa te Chelsa Point


Shitet Banesa te Chelsa Point, 108m2 ne perberje prej 3 dhoma fjetje, dhome dite me kuzhine, ballkon dhe banjo. Banesa eshte ne katin e 4-te dhe posedon garazhe.


Banesa mund te nderrohet me truall deri ne 4 ari ne Veternik.
Banesa shitet me cmim prej 750euro/m2 ose nderrohet nga Kosova EstateNe sherbimin tuaj

A.P KOSOVA ESTATE
PRISHTINE, KOSOVE
email: contact@kosova-estate.com
Mob: 049 711 555, 044 141 993, Tel: 038 748 582
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim