Banesa te Kawa Group Prishtine

Shitet nga: Driton 27 Mar 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rruga B, mbrapa L. Spitalit
Sipërfaqe: 77 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa dy dhomshe 59 m2 kati 5 afer rruges B, te Kawa Group.
Banesa ka:
- Sallon me kuzhin,
- Dhomen e gjumit,
- banjo,
- Shpajz,
- Teras

Cmimi: me marrveshje
Kemi edhe banesa tjera ne Prishtine dhe Fushe Kosove, na kontaktoni
Tel: 044 318 376, viber: +377 44 318 376
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim