Banesa te Lagjia e Spitalit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Realcon 20 Mar 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

730 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagjia e Spitalit
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa te Lagjia e Spitalit Kompleksi Hoxha Invest Grup.kati i 7-të.75m2,Qmimi 730 euro m2.


Banesa posedon:


1 Sallon,
2 Dhoma gjumi,
1 Kuzhin,
1 Banjo,
1 Ballkon,

Banesa është e mobiluar me Mobile te reja dhe e pa banuar deri me tani.Agjensioni REALCON ne Prishtinë
Tel:

Viber Kontakt 0037745/882-888
044/405-591
e mail: realcon.pr@gmail.com
Gjindemi në rrugën "Luan Haradinaj nr.17"(përball policisë)
JU MIRËPRESIM


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim