Banesa te Mati 1.

Shitet nga: Egzona 24 Shk 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Përshkrimi :Banesa eshte afersisht 84 m2, ka sallonin me kuzhin, dy dhoma gjumi, dy banjo , dy ballkona dhe koridorin.
Banesa eshte ndertuar nga kompania "Fitorja" dhe gjendet ne Rr: "Shaqir Igrishta" -Mat 1 afer banesave te Stadardit.

Cmimi per shitje 80.000 mije euro
tel: 044/301-283
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim