Banesa te Parku i Qyteit Rr:Gustav Majer

Shitet nga: REAT 11 Mar 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

68 300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
*Shitet banesa te Parku i Qyteit Rr:Gustav Majer.
*Pershkrimi i baneses.
-Siperfaqja: 65 m²
-Kati: I-re
-Renditja:1 dhome gjumi,sallon me kuzhin,banjo dhe ballkon.
-Cmimi:68300 €
Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim