Banesa te Qafa

Shitet nga: Ardian 29 Sht 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

880 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 93 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa esht katin 2 ka 93m2 ka dy dhoma gjumi sallon me kuzhin dy banjo dy terasa dhe esht te qafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim