Banesa te Qelsi Point

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH "Orchidee" Sot 07:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

83 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 86 m2
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet te Qelsi Point,kati IV, ka 85.68m2 (dy dhoma gjumi) dhe garazhe.
Banesa eshte komplet e mobiluar

cmimi 83.000 euro.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim