Banesa te Standardi

Shitet nga: pronari 03 Dhj 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i diellit
Sipërfaqe: 62,8 m2
Komuna: Prishtinë
Shes Banesen qe ndodhet ne Lagjen Bregu i Diellit,ne kompleksin banesor “Dafina" te Standardi.

- Banesa ka 62,8 m2 NETO hapesire e brendshme.

- Banesa ndodhet ne Katin e II-te
- Objekti i IV-te
- Dokumentacioni në rregull.

Banesa perbehet nga:
- 1 dhome dite(sallon)
- 2 dhoma gjumi
- 1 Kuzhine
- 1 Banjo/WC
- 1 Ballkon

- INFORMATA SHTESE:
- Banesa posedon gjithashtu kushtet e pergjithshme si me poshte:
- Vendparkingje te jashtme,
- Mirembajtja e objektit (pastrimi, mirembatja e pergjithshme, etj.)
- Vendi per mbeturina
- Ndriçimi publik (ne hyrje dhe park)
- Qasje në internet dhe TV kabllovik (IPKO dhe Kujtesa)
-Ndertim me një kualitet të larte, uje të ftohte dhe të nxehte 24 ore, rryme me gjenerator kolektiv, siguri.
- Banesa ka shume afër transportin urban, kopshtin për femije, shkollen fillore, ambulancen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim