Banesa te UBT-ja dhe TMK-ja, kompleksi EXCD 2

Shitet nga: Mjellma 02 Mar 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr Rexhep Krasniqi HA Nr25
Sipërfaqe: 61 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa prej 61m2, kati 7, me ngrohje qendrore Termokos.
Banesa ndodhet ngjitur me TMK-ne ne lagjen Kalabria afer rrethit ne Prishtine.
Banesa ka nje dhome dite, nje dhome gjumi, nje banjo, nje korridor, nje ballkon.
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe momentalisht eshte e leshuar me qera. Mobilet nder te tjera perfshijne edhe kondicionerin, pajisjet e modeleve bashkekohore te kuzhines, makine per larje robash, televizor.
Banesa eshte e legalizuar dhe e regjistruar ne kataster komunal ne emer timin personal.

Ndertesa eshte jashtezakonisht e mirembajtur dhe cilesore.

Cmimi sipas marreveshjes.

Per kontakt Ju lutem ne viber ne numrin si me larte, apo nepermjet email ne adreses swanofthelake@gmail.com.

Jam e interesuar te bashkepunoj me agjensione te patundshmerive!

Ju falemnderit!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim