Banesa te VIP Tregtia

Shitet nga: Gezim 12 Pri 00:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Lokacioni i baneses eshte ne Arberi, tek "VIP Tregtia" ne Katin e pare.
Afer ka : MAXI, ALBI, kafene dhe shume dyqane te ndryshme.
Pamjen e ka kah Qyteti nuk ka banesa perpara. Banesa ka orientim kah Jug Lindja dhe ka ambient te qete.

E ndertuar ne vitin 2013.

Ka 2 dhoma gjumi, 2 banjo, korridor, plan te hapur te dhomes se dites me kuzhine se bashku, me shpajz dhe Terace (Ballkon me pamje nga Prishtina).
24 ore furnizim me uje, me nxemje qendrore personale, dhe rryme me rregull.
Gjitha dhomat jane te mobiluara, mobiljet jane me shije dhe te reja, jane blere ne 2013-ten dhe jane pjese e cmimit, po ashtu kuzhina me gjithe tekniken eshte e re.
Dhomat e baneses jane te shtruara komplet me parket Bambu.
Ka Alarm te instaluar nga kompania Delta Security (pages mujore).
Parking i madh para dhe mas baneses.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim