Banesa te fakulteti Teknik

Shitet nga: Cenë 18 Gsh 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 62 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa te fakulteti Teknik mbi rout 66. Kati I tretë 62 m2 sallon me kuzhin + 2 dhoma fjetje. Per informata shtese laimrohuni ne tel: 044151102 dhe 049451102. Banesa ose mund te leshohet me qira per 300 euro/muaji.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim