Banesa te medhaja ne Ulipane dhe Breg te Dielli

Shitet nga: Doni 23 Gsh 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Ulpiane dhe Bregu i diellit
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Banese e mire e madhe ne Upliane ne katin e dyte me 80m2 ne letra por me 100m2 ne shfrytezim me 4 dhoma, sallon, kuzhine, tri dhoma gjumi, ballon te madh, banjo, wc
Çmimi i negocijueshem 160000 euro

Banese ne breg te diellit sikurse kjo ne Upliane me 84m ne letra por me mbi 100m ne shfrytezim me nje llkon te madh 40m2. Ka sallon, kuzhine, banjo, tri dhoma gjumi, wc, shpajz... Çmimi i negocijueshem 155000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim