Banesa te parku i qytetit, 67 mm2

Shitet nga: Naim 19 Pri 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka:
1 dhome gjumi, sallon + kuzhine, banjo dhe ballkon si dhe eshte komplet e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim