Banesa te parku i qytetit Rr.Gustav mayer

Shitet nga: eco-vita 16 Mar 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

68 250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesen në qendër të Prishtinës – Te Parku i Qytetit në Prishtinë Adresa: Rr: Gustav Majer 8/2; Kati: I, Prishtinë

Madhësia e banesës është 65 m2 ; Në përbërje të: 1 Mega Sallon ditor; 1 Kuzhinë komplet; 1 Dhomë gjumi ; 1 Korridor; 1 Banjo (banjo është me vaske); 1 Ballkon; Banesa është në katin e I-re, e rehatshme dhe shumë e përshtatshme për jetesë, hapësira e brendshme e banesës është funksionale, pa kthina e shtylla dhe reziston ndaj zhurmës.

Enterieri i banesës është shumë i mirë dhe modern. Banesa shitet komplet e mobiluar me ketë Çmim. Për informata me të detajuara dhe vizitë banesës paraprakisht duhet bërë termin

Çmimi për M2 është 1050 Euro, Banesa shitet e Mobiluar me këtë Çmim!

Nuk bëjmë ndrrim.

tel. 038220880
049123275
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim