Banesa te qafa me çmim te volitshem

Shitet nga: Xhevdet 11 Gsh 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 92.5 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 2 banjo 2 ballkona sallon me kuzhin dhe 3 dhoma gjumi gjendet në katin e 6 , posedon lift dhe gjindet mas qebabtores partizani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim