Banesa tek Qafa

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 08 Gsh 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

73 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qafa
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa tek Qafa me siperfaqe prej 64 m2 me dokumentacion,ndersa faktike ka rreth 80 m2 dhe gjendet ne katin e IV. Banesa ka sallonin me kuzhine, dy dhoma gjumi, korridorin, shpajzin, ballkonin, banjen. Banesa ka pamje kah Jugu, ka nevoje per renovim.Banesa eshte e regjistruar ne kadaster. Çmimi 73.000 €, i padiskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim