Banesa tersisht e renovuar dhe mobiluar

Shitet nga: Kemi 31 Tet 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Bregun e Diellit te Banesat e Bardha perball Banesve te Standardit , Banesa Poseidon Dokunetacione te rregullta nderrim i vjeter i viteve 1990-ta . Eshte Tersisht e renovuar dhe e mobiluar, 80 m2 Neto 100 m2 Bruto, Ka Orendin perfekte Kati i 4-ërt
SALLON
KUZHIN
HAPSIR PER TRYEZ
2 KORIDORE
2 DHOMA GJUMI
2 TERASA
SHPAIZ
BANJO
WC
Parking rrugorr te mjaftushem, Ka komoditet perfekt eshte ideale per nje familje e Ka shume afer shkollen Filore ILirija Po ashtu shkollen Ismail Qemaili Ka afer siptalet Qendren e shume te tjera qe duhet te keni parasysh 10 metra prej hymjes stacionin e autobusave te qytetit. Te interesuarit mund te kontaktojn në ketë NR 049-700-744
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim