Banesa tri dhomeshe ne Dardani, Ulpiane

Shitet nga: Doni 31 Gsh 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani, Ulpiane
Sipërfaqe: 66 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Baqnese me tri hapsira (tri dhoma) ne Dardani, Ulpiane, Breg te diellit, ne Tophane dhe ne Mat
1, Dardani dy banesa, njena me 66m2 kati i dyte me lift, me 66m2 me cmim 70000 euro e pamobiluar por ne gjendje te gatshme per banim
2. Dardani kati trete me 81m2 me lift, afer parkut dhe parkingut, me tri dhoma, ballkon, kuzhine, wc, banjo me cmim 85000 euro
3. Dardani kati i dyte afer shkolles fillore me 60m2 me tri dhoma, banjo, kuzhine, ballkon ne ndertesa te ulta me cmim 95000 euro
4. Ulpiane 59m2 me tri dhoma me cmim 90000 euro kati i trete
5. Bregu i Diellit me tri dhoma ne katin e dyte afer shkolles fillore e mobiluar me 90m2 me cmim 120000 euro
6. Ne Mat me cmime te ndryshme varesisht nga kati dhe nga pozicioni ne lagje prej 620 deri ne 850 euro per m2
7. Ne Tophane prej 750 deri ne 850 euro per m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim