Banesa urgjend bregu i diellit2 banesat e bardha

Shitet nga: sedat 22 Mar 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 94 m2
Komuna: Prishtinë
banesa posedon sallon 2 dhoma te gjumit kuzhina banjo 2 korridore 2 shpaiza ballkonin eshte me nivele 2 kateshe banesa posedon dokumentacionin e rregullt dhe eshte e privatizume prej agjensionit AKP. banesa eshte ne katin e 5.dhe mund te zgjerohet deri ne 50m2 extra pa e demtuar infrastrukturen e baneses. qmimi eshte i voliteshe dhe diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim