Banesa

Shitet nga: Kushtrim 06 Shk 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 93 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 93.5 m2 banesa gjendet ne rrugen çajupi tek qafa mbrapa mini maxi i ri ne prishtine.Banesa permban 3 dhoma gjumi 1 sallon dhe kuzhin dy banjo dy koridore ni ballkon eshte ne katin e dyt dhe eshte e mobiluar eshte e gatshme per banim ndertesa posedon dhe ashensor eshte ne gjendje te rregullt me gjitha dokumentet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim