Banesa

Shitet nga: xhevdet hasani 20 Shk 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 47 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Prishtin afer shkolles Gjergj Fishta.Banesa ka kuzhin me sallon, nje dhomë gjumi,banjo dhe ballkon. Banesa ka 47 metra katror dhe gjendet ne katin e katert (4).

Për më shum infornata na kontaktoni në numrin 044926067 ose në viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim