Banesa

Shitet nga: METI AGENCY 30 Tet 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NE EMSHIR NDERTIM I TRIOS NE KATIN E 7 ME LEJE NDERTIMI DHE KUALITET I MIR BANESA KA DY DHOMA TE GJUMIT SALLON ME KUZHIN BANJO DHE BALLKONI E GATSHME PER BANIM 85 METRA KATROR QMIMI 65.000 EURO I NEGOCIUSHEM JU MIRPRESIM.............SI DHE TE NJEJTIN KAT KEMI EDHE NJE BANES 104 METRA KATROR TRI DHMA TE GJUMIT DY BANJO SALLON ME KUZHIN QMIMI 75.000 EURO I NEGOCIUSHEM.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim