Banesa

Shitet nga: Donika 17 Pri 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Shitete banesa ne dardani afer bashksis lokale 3
Banesa eshte ne kati e 3 ballkonin e ka kah ana e lagjes emshir kurses dhoma tjeter eshte me pamje kah parku
i ri i dardanis banesa ka sallon kuzhine dhome banjo dhe ballkon eshte shum ne vend te mire shitet per arsye vendbanimi te interesuarit te lajmrohen ne nr.045636487
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim