Banesa

Shitet nga: bajrami 21 Pri 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 82 m2
Komuna: Prishtinë
shiten banesat ne bregu i diellit rruga "B" Enver maloku banesat jan te nderuara me cilesi te lartë dhe kemi nga 60m2 deri 96 m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim