Banesa

Shitet nga: Visar 07 Sht 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 89 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen Mati 1 ( banesat me tjegulla te kuqe,mund ta shihni ne hart me larte ) afer Eulexit. Banesa eshte 89 metra katror ( bruto ) kati i 6. Poashtu banesa posedon dhe garazhen per veture. Banesa ka 2 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine, koridor, banjo, ballkon. Banesa posedon dokumentacion te rregullt, bartja e pronesis behet menjeher te Noteri. Cmimi i baneses me marreveshje, nr tel eshte 044 117 338
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim