Banesa

Shitet nga: Xhevdet hasani 28 Sht 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Prishtin afer shkolles Gjergj Fishta.Banesa ka kete renditje:
Kuzhin me sallon.
Nje dhom gjumi.
Banjo dhe ballkon.
Banesa ka gjithsej 45m2 dhe gjendet ne katin e 4.Qmimi i baneses eshte 25.000€.
Per me shum na kontaktoni ne numrin 044926067.Ka mundesi ndrrimi me nje banes ne fushkosov.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim