Banesa

Shitet nga: xhevdet hasani 02 Tet 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Prishtin afer shkolles Gjergj Fishta.Banesa ka kete rënditje:
Nje dhomë gjumi.
Kuzhin me sallon.
Banjo dhe ballkon.
Banesa gjithsej ka 45m2 dhe gjendet ne katin e katërt (4).Ka mundesi ndrrimi me nje banes ne fushkosovë.Per me shum na kontaktoni ne numrin 044926067.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim