Banesa

Shitet nga: Amet 06 Tet 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjja Muhaxherve Rruga Bedri Shala
Sipërfaqe: 69.39 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa me siperfaqe 69.39m ne katin e 7 ne lagjen e Muhaxherve rruga Bedri Shala . Banesa ka 2 dhoma gjumi ,sallon me kuzhine ,ballkon ,korridor dhe banjo.
Per informata me te hollesishme kontaktoni:
044 291 357 ose
049 312 229
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim