Banesa

Shitet nga: xhevdet hasani 07 Tet 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Prishtin afer shkolles Gjergj Fishta.Banesa kete renditje:
Kuzhin me sallon.
Nje dhomë gjumi.
Banjo dhe ballkon.
Banesa ka gjithsej 45m2 dhe gjendet ne katin e 4. Ka mundesi ndrrimi me nje banes ne fushkosovë.
Per me shum na kontaktoni ne numrin 044926067.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim