Banesa

Shitet nga: xhevdet 23 Tet 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Prishtin afer shkolles Gjergj Fishta. Banesa ka kete renditje:
Kuzhin me sallon.
Nje dhomë gjumi.
Banjo dhe ballkon.
Banesa ka gjithsej 45m2 dhe gjendet ne katin e katert (4). Qmimi:25.000 €.
PER me shum na kontaktoni ne numrin 044926067
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim