Banesa

Shitet nga: NURIJE 27 Tet 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
shitet banesa afer hotelit swis dijamond apo ngat sheshit Ibrahim Rugova dhe me dokumentacion krejt ne rregull pronari SHqiptar per ma shum na kontaktoni n nr ju mirpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim