Banesa

Shitet nga: Ismet Bytyqi 04 Nën 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

66 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne qender te Prishtines afer komunes se qytetit.Banesa ka 67m2,posedon sallon me kuzhin ,dhome gjumi,banjo ,shpajz dhe ballkon .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim