Banesa

Shitet nga: Xhevdet hasani 11 Nën 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 42 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Prishtin afer shkolles Gjergj Fishta.Banesa ka 45m2 dhe gjendet ne katin e katert (4).Per me shum na kontaktoni ne numrin 044926067.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim